IMPRES - Inteligentny System Zarządzania Energią
Automatyczna konserwacja akumulatora - bezpieczne ładowanie Najnowsza technologia IMPRES firmy Motorola pozwala na komunikację między akumulatorem i ładowarką. Rezultat – radiotelefon, który jest naładowany i zawsze gotowy do działania. Ręczne śledzenie i rejestrowanie zużycia akumulatora odchodzą do przeszłości. IMPRES wykorzystuje unikalny protokół komunikacyjny, aby ułatwić rekondycjonowanie adaptacyjne – optymalizując cykl życiowy akumulatora i maksymalizując czas rozmowy.

Akcesoria IMPRES
Wystarczy podłączyć akcesorium IMPRES, które natychmiast ustawi odpowiedni poziom głośności w radiotelefonie i zwiększy możliwości funkcji inteligentnego dźwięku. Co więcej, radiotelefon nie tylko rozpoznaje podłączone urządzenie i uruchamia odpowiedni profil pracy, zapewniający optymalną charakterystykę akustyczną, ale w połączeniu z funkcją inteligentnego dźwięku automatycznie dopasowuje głośność do poziomu hałasu w tle.

Mikrofonogłośniki IMPRES z funkcją Windporting
Znane są z rewolucyjnej funkcji windporting, która pomaga zmniejszyć hałas w tle, pochodzący od silnych wiatrów i spowodowanych innymi trudnymi warunkami pogodowymi. Możliwy jest odbiór transmisji audio, nawet jeśli port mikrofonu zalany jest wodą

Przetworniki skroniowe IMPRES
To lekkie zestawy słuchawkowe, który pozwalają na odbieranie komunikacji audio bez zakrywania uszu. Odbiornik przetwornika skroniowego IMPRES zamienia przychodzącą transmisję audio z radiotelefonu w wibrację dźwiękową, transmitowana przez otaczającą tkankę i kość bezpośrednio do ucha wewnętrznego. Jest idealny, gdy musisz słyszeć zarówno komunikaty nadawane przez radiotelefon, jak i dźwięki dochodzące z otoczenia.

 

Szukaj

Team Communications

Capacity Max