SmartPTT w wersji Enterprise posiada wszystkie funkcje wersji Basic.
Zdecydowanie różni się jednak w architekturze połączenia systemu.

Kluczową cechą SmartPTT Enterprise jest możliwość bezpośredniej kontroli systemu MOTOTRBO w konfiguracji IP Site Connect (SmartPTT Enterprise łączy się bezpośrednio z przemiennikiem MOTOTRBO poprzez protokół IP).

Architektura:

Największe zalety aplikacji SmartPTT Enterprise:

 • Zwiększona funkcjonalność
  Bezpośrednia kontrola nad MOTOTRBO IP Site Connect pozwala na lepszą kontrolę użytkowników systemu: Rejestrowanie wszystkich danych i rozmów w konfiguracji IP Site Connect wraz z indywidualnymi połączeniami i wiadomościami tekstowymi.
 • Niezawodność
  Architektura połączeń SmartPTT Enterprise wymaga znacznie mniejszej ilości elementów do stworzenia systemu dyspozytorskiego w porównaniu do innych aplikacji. Nie wymaga stacji bazowych / kontrolnych (dodatkowych radiotelefonów bazowych) do komunikacji z użytkownikami systemu. Ponadto nie jest wymagane umiejscowienie radio serwera w zasięgu sieci radiowej.
 • Skalowalność
  Ze względu na zoptymalizowaną architekturę i zwiększenie środków kontroli przesyłanych danych , SmartPTT Enterprise pozwala na skuteczne budowanie systemów dyspozytorskich każdej wielkości i topologii.
 • Super cena / jakość
  SmartPTT Enterprise pozwala zaoszczędzić niemałe pieniądze za dostarczenie systemu dyspozytorskiego w porównaniu z rozwiązaniami opartymi na stacjach kontrolnych, ponieważ SmartPTT Enterprise wymaga znacznie mniej jednostek typu serwer i nie wymaga w ogóle stacji kontrolnych. Multimedialna prezentacja SmartPTT Enterprise. SmartPTT Enterprise - wsparcie dla konfiguracji Capacity Plus. SmartPTT Enterprise – wsparcie dla ekranów wielodotykowych

 
Firma ELNEX uzyskała certyfikat Autoryzowanego Dystrybutora oprogramowania SmartPTT.

Szukaj

Team Communications

Capacity Max